İncelemeler

Disk Drill gelişmeye devam ediyor. En son özellikler ve tekliflerle güncel kalın.

Rated 4.7 out of 5
votevotevotevotevote
İncelemeler 641
avatar
Albert Reingewirtz
votevotevotevotevote

Bravo! Üst düzey bir tarama gerçekleştirdim. İnanılmaz! CF 16GB’dan kurtarma özelliğine sahip tek program kesinlikle bu. Şimdiye kadar denedim her program başarısız olmuştu. Şapka çıkarıyorum.

avatar
Tim Fulton
votevotevotevotevote

Güzel bir program! VMWare kullanan “PC Inspector Smart Recovery” uygulamasından çok çok daha hızlı.

avatar
mac.appstorm.net
votevotevotevotevote

İçine hiç bakmadan bir klasörü çöp kutusuna gönderdiniz ya da bir dosyaya artık ihtiyacınız olmayacağını düşünerek sildiniz. İşte tam bu noktada Disk Drill kullanmayı mutlaka bir deneyin. Teknolojinin zararlarından korunacaksınız. Simon Slanger

avatar
Samanta J
votevotevotevotevote

Bu uygulamayı kullandıktan sonraki görüşlerim tamamen olumlu. Ara yüz gayet anlaşılır, kurtarma becerisi oldukça yüksek, silinen dosyalarımı hızlıca kurtardı.

avatar
WebFox
votevotevotevotevote

Bir süre kullandıktan sonra, iki kez hasarlı dosya ve/veya uygulamaları kurtarmam gerekmişti, kurtarma oldukça hızlı ve kolay oldu. Bugüne kadar denediklerimden çok daha iyi. Şu an Pro Sürüm kullanıyorum. Herkes bu programı kullanmalı.

avatar
Cyberbrent
votevotevotevotevote

Büyülü gibi çalışıyor. Sadece birkaç tıkla, bu süper-basit program 400’den fazla fotoğrafımı kurtardı ve kaydetti.

avatar
Madelyn Kotara
votevotevotevotevote

Tek söylemek istediğim teşekkürler! Telefonumun içindeki her şey silinmişti, ama bilgisayarımda içeriklerimin bulunduğu bir .rar arşivim vardı. Önceki gece onu da silmiştim. Disk Drill’i denedim ve TÜM veri 0 geri geldi. TEŞEKKÜRLER!

avatar
Macupdate.com kullanıcı TCalhau
votevotevotevotevote

Bu program kısaca hayatımı kurtardı! Benim için çok önemli bir dosyayı kazayla silmiştim. Şimdi geri kazandım. Tam anlamıyla olağanüstü!

Disk Drill 2, Mac’inizdeki istenmeyen birimlerle yüzleşmeden önceki ilk ve son savunma hattınızdır ve Pro sürüm, daha ilk kullanımda aldığı paranın hakkını fazlasıyla verir. OS X El Capitan’a pek ayak uyduramayan UI’yi saymazsak, size tek uyarım, önümüzdeki 3.0 sürümünü ertelemek olacktır, böylece yatırımınız mümkün olduğunca canlı kalır, çünkü, özellikle Temel sürüm bile yeterli gönül rahatlığını fazlasıyla sunmaktadır. J.R. Bookwalter | @JRBTempe

Geliştirmeler, Disk Drill’i kesinlikle yavaşlatmamış, hala uzun yıllara dayanan kayıp dosyaları ve kayıp bölümleri kurtarmaya devam ediyor. Programın derin taraması, 16 GB’lik sürücünün taramasını dokuz dakikadan kısa sürede tamamladı. Erik Eckel

İnceleme ekle

  Ürününüzü seçin
  Mac
  Windows
  Or continue with your Facebook or X account:
  Değerlendirme*
  votevotevotevotevote

  Bu site reCAPTCHA ve Google ile korunmaktadır.